Слухати

Україна святкує День Збройних сил

06 грудня 2015 - 09:41
День ВСУ відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні Сили України»
Україна святкує День Збройних сил  / Новини на Громадському радіо

День Збройних Сил України — святковий день на честь ЗСУ. Встановлений постановою ВРУ в 1993 році. Відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні Сили України». 

Привітання начальника Генштабу ЗСУ Віктора Муженка до Дня Збройних сил України:

До свята Військове телебачення створило відео-привітання:

Ролик до Дня ЗСУ також приготувала студія Jonathan Woodworth. Вони впустили відео про армію України: «Загартовані у пеклi» / Army of Ukraine: «The Hardened in hell».

Також військових привітав Денис Антіпов, позивний «Бук» – лейтенант 5 БТГр, 81 бригади ВДВ України. До війни Денис був викладачем корейської мови, потім почав волонтерити, а зараз командує взводом аеророзвідки в зоні АТО

Композиція «Воины света» білоруської групи «Ляпис Трубецкой» стала одним із символів боротьби українських захисників: спочатку на Майдані, потім на війні. Сюжет кліпу – це символічна міні-історія про те, як в кожній українській сімї мати виховує не просто сина і чоловіка, а патріота, захисника України, того воїна світла, про якого йдеться в пісні. На відео – прекрасна сімя української дизайнерки Олесі Теліженко.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+