Слухати

В Генштабі розповіли, скільки платитимуть українським військовослужбовцям

06 грудня 2015 - 14:31
Військовослужбовець за контрактом отримуватиме 7 тисяч гривень, командир бригади — 14 тисяч, командир батальйону 12 тисяч, командир роти — 10, взводу — 9 тисяч
В Генштабі розповіли, скільки платитимуть українським військовослужбовцям / Новини на Громадському радіо

Про підвищення грошового забезпечення військовослужбовців ЗСУ розповів начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних сил України генерал армії України Віктор Муженко армійцям в зоні проведення АТО. Відео опублікувало Військове телебачення України.

Так, за його словами, військовослужбовець за контрактом буде отримувати 7 тисяч гривень, командир бригади — 14 тисяч, командир батальйону 12 тисяч, командир роти — 10, взводу — 9 тисяч. Також Віктор Муженко зауважив, що коефіцієнт надбавки за участь у бойових діях, так звані «атошні», не повинен коливатися, а має бути фіксованою сумою, і виплачуватися усім однаково незалежно від звання.  

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+