Слухати

Вулиці Миколаєва почала патрулювати нова поліція

06 грудня 2015 - 15:47
Конкурсний відбір пройшли 529 осіб, проте успішно закінчили навчання 484 особи, серед яких 25 відсотків складають жінки
Вулиці Миколаєва почала патрулювати нова поліція / Новини на Громадському радіо

Нова потрульна поліція стартувала у Миколаєві. Про це на своїй сторінці в Facebook написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За його словами, протягом десяти тижнів вони проходили курси первинної підготовки працівників в Управлінні поліції Миколаївської області, де їх навчали кращі тренери України, Канади та США. Курсанти отримали навики тактичної підготовки та користування зброєю, а також отримали необхідні теоретичні знання.

З 15 липня 2015 по 7 серпня 2015 в місті Миколаєві тривав відбір молодих людей, бажаючих служити у новій патрульній поліції. Більше 3752 кандидатів висловили бажання взяти участь у реформуванні правоохоронних органів нашої держави і запроваджувати в життя головний девіз нової поліції України – «Служити та захищати».

Конкурсний відбір пройшли 529 осіб, проте успішно закінчили навчання 484 особи, серед яких 25 відсотків складають жінки. Вони нарівні з чоловіками здолали усі труднощі напруженого щоденного навчання.

12 341 442_940 191 102 737 663_7 536 921 419 751 445 631_n.jpg

Патрульна поліція Миколаєва
Патрульна поліція Миколаєва
Facebook Арсена Авакова

Серед нових поліцейських м. Миколаєва кожен десятий учасник АТО, багато спортсменів, зокрема 14 кандидатів в майстри спорту та 8 майстри спорту.

В оновленні правоохоронної системи виявили бажання взяти участь 94 працівників органів внутрішніх справ (19% від загальної кількості слухачів курсів первинної професійної підготовки).

Більше 80% патрульних міста Миколаєва мають вищу освіту – це професійні перекладачі, інженери, програмісти, журналісти, медики, фінансисти, військові та багато інших спеціалістів у різних галузях. Серед патрульних є двоє священиків, при чому один – командир роти.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+