Слухати

За розпорядженням Путіна журналістам у Криму заборонили знімати енергоміст

06 грудня 2015 - 10:03
Тепер зробити фото і відео зйомку роботи будівельників енергомосту стало неможливим. Інформацію про його будівництво, і дозвіл на проведення зйомки потрібно просити в органах "влади"

Згідно розпорядження Президента Росії, енергоміст — охоронюваний об’єкт. Інформацію про його будівництво, а також дозвіл на проведення фото та відео зйомки потрібно просити в «Радміні»Криму.

Так журналістам Керчь.ФМ. пояснили військові, коли журналісти під’їхали безпосередньо до об’єкта і стали відкрито фотографувати. У присутності військових журналісти відформатували карту пам’яті фотоапарату— «інакше вас відвезуть в поліцію і там будуть розбиратися». Ніде по дорозі не було ніяких покажчиків про те, що це охоронювана зона і вести фотозйомку заборонено. Більше того, на горі було кілька людей, які знімали енергоміст, а поруч стояли військові автомобілі. Ніхто не перешкоджав фотографувати.

До редакції сайту читач, який разом з журналістами знімав підтвердження будівництва енергомоста, прислав своє фото і 5 секунд відео.

«Тим не менш, роботи зі спорудження другої лінії енергомоста ведуться щодня. Встановлюються нові опори ЛЕП, працює техніка. Прокладається і розчищається місце для автомобільної дороги. Зараз проїхати до мосту можна тільки на позашляховику: бруд, глина, грунтова розбита дорога», — повідомляє ЗМІ Керчі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+