Слухати

Збройним Силам передадуть новий український бронетранспортер «Дозор-Б»

06 грудня 2015 - 14:16
Розроблювали автомобіль два українських заводи — «Львівський бронетанковий завод» та «Харківське конструкторське бюро ім. Морозова»
Збройним Силам передадуть новий український бронетранспортер «Дозор-Б» / Новини на Громадському радіо

Новітній бронетранспортер «Дозор-Б» пройшов державні випробування та рекомендований до прийняття озброєння ЗСУ. Про це повідомідомив гендиректор «Укроборонпрому» Роман Романов. Таким є висновок спеціалізованої військової комісії, викладений у спільному рішенні, підписаному представниками розробника та інших відомств.

«Дозор-Б» — машина, створена у максимально короткий, навіть екстремально короткий термін. При цьому якісна та надійна. На Михайлівській площі ми представили серійну партію цієї техніки, зробленої у повній відповідності до завдань, які нам ставлять Збройні сили України», — заявив пан Романов.

a85 325c-dozor.jpg

«Дозор-Б»
«Дозор-Б»

Як розповів директор Львівського бронетанкового заводу Роман Тимків, держвипробування були успішно пройдені, але вже нині готова ціла серійна партія «Дозор-Б»: 

«В квітні поточного року військовим було представлено перший зразок, в травні ми отримали уточнене технічне завдання щодо цієї машини, а вже наприкінці серпня бронетранспортер передали на державні випробування», — зауважив він.

Сьогодні ж на Михайлівській площі «Укроборонпром» презентував серійну партію бронеавтомобілів «Дозор-Б», а також нових БТР-3 та БТР-4

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+