Слухати

Біля Щастя та Слов'янська штаб АТО знайшов схрони з боєприпасами

07 грудня 2015 - 12:54
Знайдено два РПГ-22 «Нетто», два водостійкі електродетонатори ЕДП, детонатор КД 8А, два комплекти запалювальних трубок ЗТП-150, чотири 120-мм уламково-фугасні міни, тротилові шашки, РГД-5
Біля Щастя та Слов’янська штаб АТО знайшов  схрони з боєприпасами  / Новини на Громадському радіо

Співробітниками відділу спеціальних операцій штабу АТО та Головного управління розвідки Міноборони 4 грудня виявлено схрон з боєприпасами в районі міста Щастя Луганської області. Схованка розташовувалась поряд з будинком на території дачного кооперативу, повідомляє Військове телебачення України

В ньому було знайдено два РПГ-22 «Нетто», два водостійкі електродетонатори ЕДП, детонатор КД 8А, два комплекти запалювальних трубок ЗТП-150, чотири 120-мм уламково-фугасні міни, три тротилові шашки по 200 г та одна — 400 г, також виявлено чотири гранати РГД-5.

Крім цього, поруч була встановлена розтяжка з застосуванням ручної уламкової гранати типу РГД-5, яку завдяки пильності військових вдалось вчасно помітити та знешкодити.

Це вже друга успішна операція з виявлення схронів бойовиків проведена спільно офіцерами ГУР МО України та відділом спеціальних операцій штабу АТО протягом останнього тижня. Так 29 листопада неподалік м.Словянськ в вентиляційному колекторі системи водопостачання з обладнаного НЗФ тайника вилучено: РПГ-22 «Нетто», вогнемет РПО-А «Шмєль», два електродетонатори, три 120-мм уламково-фугасні міни та протитанкову міну ТМ-62М.

За характером вмісту схованок можна зробити висновок про підготовку бойовиків до здійснення терористичних актів на об’єктах інфраструктури та життєзабезпечення регіону і атак на сили АТО.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+