Слухати

Бойовики маскують на передовій раніше відведену бронетехніку — Тимчук

07 грудня 2015 - 10:24 36
Протягом минулих вихідних російсько-терористичні війська на Донбасі продовжували активні обстріли позицій сил АТО і цивільних об'єктів

Про це повідомляє «Інформаційний спротив» Дмитра Тимчука. 

«Відразу на декількох ділянках відзначається поява в першій лінії важкої бронетехніки (танків) і артилерії бойовиків, раніше відведених згідно Мінським домовленостям. На даний момент ці озброєння не застосовуються (замасковані на позиціях на передовій)», — зазначає він.

За його словами, зафіксовано три спроби атаки позицій сил АТО з боку бойовиків.

«За рівнем і манерою організації даних бойових зіткнень відчувається непродуманість дій і значна нервозність в тактичному командуванні бойовиків: часто групи терористів ведуть неприцільний вогонь, діють хаотично і суто ситуативно, йдуть в лобову атаку на бойову охорону і позиції українських військ, відчувається вкрай низький рівень взаємодії сил і засобів під час проведення атак і збройних провокацій», — додав він.

Протягом минулих вихідних (05-06.12.201 5) російсько-терористичні війська на Донбасі продовжували активні обстріли позицій сил АТО і цивільних об’єктів по ряду напрямків.

Оперативные данные группы «Информационное Сопротивление».В течение прошедших выходных (05-06.12.201 5) российско-террор…

Posted by Dmitry Tymchuk on 6 грудня 2015 р.
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+