Слухати

Депутат пропонує додати до проекту постанови щодо Криму «енергоблокаду»

07 грудня 2015 - 15:15 313
9 грудня на засідання Уряду має виноситись проект постанови Кабміну стосовно обмеження поставок товарів, робіт і послуг на Донбас та Крим

Народний депутат України Андрій Денисенко написав депутатське звернення до Арсенія Яценюка з проханням включити до проекту постанови Кабміну про обмеження поставок товарів до Криму і енергоблокаду. Про це він повідомив у соцмережі, виклавши звернення до прем’єр-міністра. 

«Відповідну постанову про обмеження поставок товарів і послуг Кабмін має розглядати на своєму засіданні 9 грудня. Щоправда чомусь у проекті немає заборони постачання електрики і енергоносіїв. Власне, це і має бути виправленим», — народний депутат.

 

Взагалі то Кабмін, керівництво СБУ і президент мають відшкодувати патріотам України вартість вибухових матеріалів і час,…

Posted by Андрій Денисенко on 7 грудня 2015 р.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що голова Меджлісу Рефат Чубаров заявив про підготовлений проект постанови, а також про те, що одна з непрацюючих опор на Крим може бути увімкнена. 

Сьогодні «Укренерго» повідомляє про те, що блокадники продовжують не допускати ремонтників до ЛЕП і, таким чином,  блокують подачу електроенергії.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+