Слухати

Протест на кліматичному саміті в Парижі: українські активісти проти позиції Києва / Новини на Громадському радіо

Протест на кліматичному саміті в Парижі: українські активісти проти позиції Києва

07 грудня 2015 - 22:25
Активісти Української молодіжної кліматичної асоціації (УМКА) та Екоцентру, котрі перебувають на кліматичних перемовинах у Парижі, закликали українську делегацію змінити позицію щодо парникових газів

Оскілки активісти не мають можливості потрапити до будівель, де перебувають офіційні делегати, вони розпочали акцію фотографією, яку поширюють у Фейсбуці, аби привернути увагу до кліматичної проблеми не лише політиків, а й громадських діячів, волонтерів та українців загалом.

12 342 803_916 025 535 154 086_2 712 542 721 579 681 135_n.jpg

Акція українських активістів у Парижі
Акція українських активістів у Парижі
УМКА

Учасниця акції, активістка Екоцентру Євгенія Кравченко розповідає: пов’язки, що закривають роти активістів, символiзують замовчування украïнською владою правди.

«Вони говорять усьому свiту та украïнцям у тому числi, що ïхнє зобов’язання про скорочення викидiв на 40% вiд 1990 року — це амбiтне рiшення i Украïна робить вклад у боротьбу зi змiною клiмату та порятунку планети. Але насправдi ми збiльшуємо викиди на 43% вiд 2012 року. Така позиція означає, що влада не збирається робити жодних заходiв iз енергоефективностi та енергозбереження. І це в той час, коли наша краïна знаходиться в енергетичнiй кризi.»

Свій основний меседж — справжнє зменшення викидів парникових газів активісти збираються надалі поширювати у Фейсбуці, тегаючи українських парламентарів, та закликають приєднуватся всіх небайдужих.

Нагадуємо, що 30 листопада у Парижі розпочалася Рамкова конвенція ООН з питань зміни клімату, де зібралися 147 лідерів держав. Основною метою зібрання є прийняття нового договору, який замінить Кіотські протоколи.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+