Слухати

Тітушки з «Оплоту», які викрадали автомайданівців, отримали 4 роки тюрми

07 грудня 2015 - 14:13
Замовники так і не знайдені
Тітушки з «Оплоту», які викрадали автомайданівців, отримали 4 роки тюрми / Новини на Громадському радіо

Підозрювані у справі викрадення та побиття автомайданівців харківські «тітушки» засуджені до 4 років за гратами. Про це заявив правозахисник Павло Дикань.

«Тільки що оголошено вирок за Харківськими «тітушкам». Тагіров — 4 роки позбавлення волі, 40т. відшкодування моральної шкоди одному потерпілому, 10 т. відшкодування моральної шкоди + 1,5т. матеріальної шкоди другому потерпілому (солідарно з Ісламлі. Ісламлі — 4 роки позбавлення волі з випробувальним. терміном 3 роки», — пише Дикань. 

Вони обвинувачуються у побитті автомайданівців та випадкових перехожих біля метро Петрівка 21 січня 2014 р.

Потерпілий  Іваненко в залі суду раніше розповідав, що його в той день на Петрівці схопили так звані тітушки, побили та повезли в невідомому напрямку.

«Мені погрожували, казали, що якщо не признаюсь до вини (не сказали навіть до чого), тоді з мене знімуть одяг, мене згвалтують і на мене випорожняться», — давав свідчення у залі суду потерпілий Іваненко, якого, за його словами,  викрали підозрювані.

 

Только что оглашён приговор по Харьковским «титушкам». Тагиров — 4 года лишения свободы, 40т. возмещения морального вред…

Posted by Pavel Dykan on 7 грудня 2015 р.

Раніші «Громадське радіо» писало, що головною проблемою у справі залишається відсутність безпосереднього начальника підозрюваних Таввакула Рагімова, котрий зник у невідомому напрямку, після того, як йому обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.  Представники потерпілого впевнені, що Тагіров до Києва потрапив майже випадково, тож без зниклого Рагімова не можна знайти справжніх замовників акції.  

Нагадаємо, за словами прокурора в цій справі, Рагімов приїхав до Києва та привіз своїх друзів за наказом Євгена Жиліна, який зараз займає пост радника в так званій «ДНР».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+