Слухати

У «Правому секторі» заявляють, що не дали підключити ЛЕП до Криму

07 грудня 2015 - 09:36
Блокадники Криму від "Правого Сектору" заявляють, що завадили «злочинним діям» і не допустили подачі електроенергії на окуповану територію
У «Правому секторі» заявляють, що не дали підключити ЛЕП до Криму / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляють на сторінці Блокади Криму від Правого Сектору.

«Сьогодні вночі відбулась спроба підключити одну з енергомереж, яка йде до заводу олігарха Фірташа «Титан». Ремонтники, які прибули разом з представниками МВС та СБУ, намагалися запустити електролінію згідно домовленостей частини організаторів блокади Криму з Порошенком.
Три оперативні групи ПС під керівництвом друга «Хаммера» — комбата 2-го запасного батальйону ДУК ПС — спільно з активістами «Ветеранів Айдару» та ВПК «Айдар», завадили злочинним діям і не допустили подачі електроенергії на окуповану територію», — говорять блокадники. 

За словами організації, для бійців ПС, як і для багатьох інших активістів блокади, стала несподіванкою згода представників Меджлісу відновити подачу електроенергії в окупований Крим.

«На даний час продовжується блокування доступу ремонтних бригад ДП «НЕК «Укренерго» для виконання завершальних робіт з підготовки ПЛ 220 кВ Каховська-Титан до включення»​, — повідомляють в «Укренерго»

ТОРГУВАТИ З ОКУПАНТОМЗЛОЧИН! ЗАЯВА ПРОВОДУ НВР ПССьогодні вночі відбулась спроба підключити одну з енергомереж, яка …

Posted by Блокада Криму/Правий сектор on 6 грудня 2015 р.
 

Бійці «Правого сектора» контролюють ситуацію біля опор. На фото видно опору, яку намагалися полагодити ремонтники, але в…

Posted by Блокада Криму/Правий сектор on 7 грудня 2015 р.

 

В той час журналіст АТР Шевкет Наматулаєв пише, що Кримський «Титан» може спокійно працювати без електрики, що поставляється з материка. Заяви української влади, про те що електроенергію необхідно підключити на Титан , щоб уникнути аварії та екологічної катастрофи, він вважає неправдивими. 

 

Крымский ТИТАН может спокойно работать без электричества, поставляемой с материка. Заявления украинской власти, о том чт…

Posted by Шевкет Наматуллаев on 6 грудня 2015 р.

 

Нагадаємо, вчора Рефат Чубаров заявив, що блокада переходить у інші межі, а підключення енергії по одній з ЛЕП (найменш потужній), таки відбудеться.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+