Слухати

Як нардеп Семенченко штовхався з міліціонером Лютим у Кривому Розі

07 грудня 2015 - 16:58
З'явилося відео штовханини в Кривому Розі між головою міської поліції Лютим та Семенченком
Як нардеп Семенченко штовхався з міліціонером Лютим у Кривому Розі  / Новини на Громадському радіо

На третій хвилині відео можна побачити суперечку між Семеном Семенченком та Володимиром Лютим к Кривому Розі 5-го грудня, коли, за твердженням депутатів, там було побито помічника Єгора Соболєва, Віталія Чернявського. 

Дане відео змонтоване, вочевидь, заангажованим автором, який і зробив відповідний заголовок, проте сутичка там зображена чітко і без монтажу.

 Обережно, відео містить нецензурну лексику!

З цього приводу Семен Семенченко зробив наступний пост в соцмережі. «По приезду, сначала я сдерживал бойцов, потом были моменты что они меня, в общем удалось сконцентрировать всех на фиксации показаний. Хотя была секунда когда мог уже начаться самосуд. Под прицелом камер и спецназом во внутреннем дворе. После дачи показаний я попросил всех дать возможность Виталию спокойно поговорить с врачами», — написав він.

 

Отвезли Виталия в больницу, а потом в гостиницу. Растяжение- деформация шейных связок и ушиб мягких тканей головы. Ниче…

Posted by Семен Семенченко on 5 грудня 2015 р.

У Кривому Розі за фактом побиття помічника народного депутата під час евакуації людей з міськради призначено службове розслідування, заявив начальник Криворізького відділу поліції Валерій Лютий кореспонденту 0564.

«Проведення розслідування буде доручено Головному управлінню поліції Дніпропетровській області. По завершенню перевірки будуть повідомлені результати. Коментувати якось події поки не закінчиться перевірка, буде не зовсім правильно, — повідомив Валерій Лютий.  

Начальник Криворізького відділу поліції додав, що всі відеозаписи камер спостереження міськвиконкому будуть залучені до матеріалів для проведення службової перевірки і завдяки їм будуть розставлені всі крапки на «і».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+