Слухати

«Держкіно» зніме фільм-сповідь дітей про війну за 800 тис. грн

08 грудня 2015 - 16:53
Фільм складається з трьох основних частин, які у фонограмі об’єднані зверненнями дітей до Бога
«Держкіно» зніме фільм-сповідь дітей про війну за 800 тис. грн / Новини на Громадському радіо

Розпочалось виробництво документального фільму-сповіді «Обличчям — до неба». Про це говориться на сторінці «Держкіно».

170 846_0.jpg

Дитина
Дитина
Обозреватель

«Режисер та автор сценарію фільму Ольга Самолевська. Оператор Олексій ЗОЦЕНКО.  23 листопада 2015 року Державне агентство України з питань кіно уклало державний контракт зі студією-виробником аудіо-візуального твору про надання 100% державної фінансової підтримки. Бюджет фільму складає 800 тис. грн. Реліз фільму запланований на січень 2017 року», — пишуть в організації.

Фільм складається з трьох основних частин, які у фонограмі об’єднані зверненнями дітей до Бога (вибрані дитячі листи із книжки Михайла Димова «Діти пишуть Богові»). 

«Ми збирались вислухати спогади дітей війни колишньої, а грянула війна нинішня. Тепер ми слухаємо дітей, що втекли із зони «нашої» війни. У фільмі їх голоси і поєднаються, ставши реквієм для дорослих, які її розв’язали» — йдеться в анотації до фільму.

Розпочалось виробництво документального фільму-сповіді «ОБЛИЧЧЯМ — ДО НЕБА». Режисер та автор сценарію фільму Ольга Само…

Posted by ДержКіно України on 8 грудня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+