Слухати

Туреччина скоро може підписати з Україною Угоду про вільну торгівлю

08 грудня 2015 - 16:29
Діалог щодо УВТ почався у 2011 р. і був уповільнений у 2013 р. Але російський літак, який порушив повітряні кордони Туреччини, пришвидшив цей процес, вважає Світлана Заліщук
Туреччина скоро може підписати з Україною Угоду про вільну торгівлю / Новини на Громадському радіо

Туреччина сподівається підписати з Україною Угоду про вільну торгівлю в найближчі місяці. Про це заявив особливий посол МЗС Туреччини з питань Кавказу, Центральної Азії, Росії та Східної Європи Шефік Вурал Алтай. Заява прозвучала на зустрічі депутатів з турецькою делегацією у комітеті закордонних справ. Про це повідомляє народна депутатка Світлана Заліщук.

«Насправді діалог щодо УВТ тривав з 2011 року і був уповільнений у 2013. Але російський літак, який порушив повітряні кордони Туреччини, і Путінські економічні санкції по суті пришвидшили цей процес. Для України це може стати новою економічною можливістю», — пише депутатка.

За її словами, колеги з Туреччини озвучили кілька важливих тез щодо:

  • підтримки нашої інтеграції до НАТО й готовності робити практичні кроки в цій сфері,
  • потреби повертати питання Криму на міжнародний порядок денний,
  • необхідності вироблення стратегії з протидії у гірбридній війні, об’єктом якої стала Туреччина.

«Ми також детально обговорили ситуацію зі збитим літаком, неодноразові порушення з російського боку, які цьому передували. Торкнулися путінського «Турецького потоку» — проект, який зник ще до свого народження», — додає депутатка.

Туреччина сподівається підписати з Україною Угоду про Вільну Торгівлю в найближчі місяці, — про це заявив особливий посо…

Posted by Svitlana Zalishchuk on 8 грудня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+