Слухати

Україна піднялась у світовому рейтингу відкритості держданих на 10 пунктів

08 грудня 2015 - 18:35
Тепер Україна посідає 58 місце з 134 країн світу в 2015 році
Україна піднялась у світовому рейтингу відкритості держданих на 10 пунктів / Новини на Громадському радіо

Україна піднялась у світовому рейтингу відкритості державних даних Global Open Data Index на десять пунктів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

Кожного року рейтинг визначає наскільки уряди різних країн зробили державні дані більш доступними та відкритими для суспільства. В Україні вирішальними для такого значного підвищення в рейтингу стали відкриття даних про витрати бюджетних коштів на порталі «Є-Дата» www.e-data.gov.ua та даних про державні закупівлі. У 2014 році в цьому ж рейтингу Global Open Data Index Україна зайняла 68 місце.

Нагадаємо, з 6 жовтня в Україні відкритий для вільного доступу Державного реєстру майнових прав на нерухоме майно. Щоб отримати дані з держреєстру прав не тільки по об’єкту нерухомого майна, але і за суб’єктами права, (тобто на прізвище людини, якими квартирами, будинками, ділянками або автомобілями, якими він володіє) потрібно зареєструватися та пройти ідентифікацію в електронному кабінеті на сайті Мін’юсту.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+