Слухати

Ужгородські волонтери зібрали на лотереї 15 тисяч гривень

08 грудня 2015 - 12:55
На зібрані кошти закуплять спальні мішки та рації для закарпатських військових
Ужгородські волонтери зібрали на лотереї 15 тисяч гривень / Новини на Громадському радіо

lotereya_na_pidtrymku_viyskovyh.jpg

Лотерея на підтримку військових
Лотерея на підтримку військових
Рух підтримки закарпатських військових

Триденний ярмарок виробів ручної роботи та благодійна лотерея принесли у скарбничку закарпатських волонтерів понад 15 тисяч гривень.

«З одного боку ця сума є невеликою, адже на неї можна купити усього 15 рацій або 25 спальних мішків. Але ці заходи проводяться іще з іншою метою. Таким чином ми нагадуємо людям про те, що на сході, на жаль, досі війна. Що допомога кожного — копійка до копійки — надзвичайно важлива. Люди відчувають себе частинкою цього великого процесу, а це дуже важливо», — розповіла «Громадському радіо» координатор «Руху підтримки закарпатських військових» Галина Ярцева.

За словами волонтерки, вироби на продаж надали майстрині, а призи для безпрограшної лотереї збирали «всім миром». Багато призів були зроблені в тому числі і дитячими руками, що, за словами Галини Ярцевої, надає їм ще більшої цінності. 

Крім того, волонтери започаткували серію благодійних різдв’яно-новорічних майстер-класів, виручка від яких також передається на потреби військових. Закарпатські майстрині працюють безкоштовно. 

Волонтери «Руху підтримки закарпатських військових» — одні з найкреативніших в Україні. Їм належать ідеї проведення різноманітних заходів, випуску спеціалізованої сувенірної продукції та розповсюдження вже відомої в країні води «Сльози сепаратиста».

volontery.jpg

Волонтери
Волонтери
Рух підтримки закарпатських військових


Ольга Павлова з Ужгорода для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+