Слухати

В Іловайській трагедії винні командувачі Збройних сил України, — Костанчук

08 грудня 2015 - 12:32
Тарас Костанчук, керівник «ВПО учасників АТО «Справедливість», назвав командувачів ЗСУ апріорі винними в цій та інших військових трагедіях
В Іловайській трагедії винні командувачі Збройних сил України, — Костанчук / Новини на Громадському радіо

kostanchuk.jpg

Тарас Костанчук
Тарас Костанчук
«Громадське радіо»

Він також додав, що «це норма для війни, коли за всі невдалі і поразки відповідає командування».

Втім, говорить Тарас Костанчук, в Україні ця норма не діє. За його словами, досі не має чіткої інформації про розслідування Іловайської трагедії:

«Результати розслідування ніякі. Я вам відверто скажу. Вони сказали, що у всьому винен Путін. На це у них пішло півтора роки, щоб сказати, що Путін винен у тому, що були у нас проблеми на війні, а те, що у нас продовжують командувати ті, хто безпосередньо відповідальний за злочинні накази, злочинну бездіяльність, це їх не обходить».

Тарас Костанчук повідомив, що він і участики «ВПО учасників АТО «Справедливість» оголошують акцію непокори у зв’язку у буксуванням розслідування Іловайської трагедії. Діяти почнуть на місціх з блокування інститутів державної влади в областях, у районах:

«Акти громадської непокори — це і є народовладдя, коли народ виходить в районі, в місті, в області і просто не дає працювати тим негідникам, які при владі. Це самий дієвий беззбройний спосіб допомогти зміні в цій країні», — підсумував Тарас Костанчук.

Валентина Троян з Києва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+