Слухати

На Луганщині з'явиться архівний інформаційний центр вартістю $2 млн

09 грудня 2015 - 15:38
Він створюватиметься на виграні $2 млн на базі державного архіву
На Луганщині з’явиться архівний інформаційний центр вартістю $2 млн / Новини на Громадському радіо

Про це на прес-конференції повідомила директор Державного архіву Луганської області Катерина Безгинська, передає dn.depo.ua.

«Державним архівом була підготовлена та розроблена проектна документація та направлена на конкурс міжнародних проектів щодо створення регіонального архівного інформаційного центру на базі Державного архіву. Попередньо міжнародною установою, якою — не буду говорити на сьогодні, цей проект був розглянутий, надана нам позитивна відповідь, що ми отримаємо цю матеріальну міжнародну підтримку», — Катерина Безгинська.

Вона також розповіла про суть проекту.

«Це підвищення якості та швидке обслуговування наших громадян. В тому числі — внутрішньо-переміщених осіб. А також підвищення ефективності реалізації державної політики у сфері архівної справи…Очікуваний результат — на базі державного архіву буде створений інформаційний центр. Буде придбано сканер професійний для оцифрування документів. Буде поставлено сервер, на якому розміститься електронна база держаного архіву и всіх 46 установ області», — розповіла Безгинська.

За її словами, архівні установи оцифрують всі документи, які знаходяться у них на зберіганні, створять комп’ютерізований довідковий апарат, сформують уніфіковані електронні каталоги, наповнять власні бази даних описами фондів, корпіями документів та розмістять все це в об’єднаній регіональній базі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+