Слухати

ОБСЄ назвала причини порушення перемир'я

09 грудня 2015 - 16:20
Зазначається, що одна з причин — неповне відведення озброєнь
ОБСЄ назвала причини порушення перемир’я / Новини на Громадському радіо

Про це сьогодні розповів заступник глави місії ОБСЄ Олександр Хуг, передає Тиждень.ua.

«Є кілька причин, через які режим припинення вогню порушується. Перша причина це те, що наказ, що забороняє відкривати вогонь, не дотримується з обох сторін, що вказує на недолік в системі управління ― передача наказів недостатньо сувора», ― зазначив він.

Також бої відновлюються через те, що позиції сторін дуже близько одна від одної.

«Яскравим прикладом був населений пункт Широкине. Інший приклад ― це Піски і «Вольво-центр», ― пояснив Хуг.

Третя причина, на його погляд, це неповне відведення озброєнь.

«Четверта причина ― нерозуміння маневрів і дій з протилежного боку. Так, якщо одна із сторін здійснюєє ротацію особового складу та спостерігається велика кількість рухів, друга сторона спостерігає за цим і бачить пересування і техніку, інтерпретує це як початок атаки і відкриває вогонь. І п’ята причина ― те, що протяжність лінії дуже велика, майже 500 км, складно підтримувати перемир’я по всій лінії», ― підкреслив заступник голови СММ ОБСЄ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+