Слухати

Просто неба під ВР громадяни писали свої запити до депутатів

09 грудня 2015 - 14:41
Самі народні депутати не приймали звернення, але їх представники заявляли, що «депутати десь тут»
Просто неба під ВР громадяни писали свої запити до депутатів / Новини на Громадському радіо

Під стінами Верховної Ради України сьогодні збирали депутатські звернення громадян. Міжфракційне об’єднання «Депутатський контроль» встановило 4 палатки зі столами та стільцями, де всі бажаючі мали змогу оформити запити для депутатів, пов’язані з питаннями корупції та антикорупційних розслідувань.

За годину було зареєстровано близько 20 запитів громадян.

«Писали на Генеральну прокуратуру нашу, на МВС та прокуратуру Кіровоградської області, писали на Яценюка. Ну у людей, котрі писали на прокуратуру — вони виступали проти корупціонерів Кіровоградської області і відкрили кримінальну справу», — повідомила «Громадському радіо» представниця «Депутатського контролю» Вергілія Коцюрянів.

20 151 209_110 032.jpg

Підписання запитів
Підписання запитів
«Громадське радіо»

До палаток прийшли близько 20 вкладників VAB банку, що написали запит про вимогу прослідкувати за розслідуванням і притягнення до відповідальності Олега Бахматюка за ситуацію з банком. 

«Мы обманутые вкладчики в очередной раз пришли к депутатам для привлечения к уголовной ответственности банкира, который виноват в доведении нашего банка до неплатежеспособного. Может быть от большого количества обращений начнется видимость проведения досудебного расследования. С марта месяца действует закон про «посилення відповідальності пов’язаних з банком осіб». Это президентский закон, который резюмировался как тот, после принятия которого все банкиры будут привлечены к ответственности. Но мы наблюдаем, что сегодня декабрь, ни одного банкира не привлекли к ответственности», — розповів Арсен Марінушкин, голова ініціативної групи обманутих вкладників.

20 151 209_112 615.jpg

Мітинг
Мітинг
Громадське радіо

Не усі запити були пов’язані з корупцією. Наприклад, одна бабуся приїхала з села Зорівка Золотоніського району і написала звернення про матеріальну допомогу: її син хворий на туберкульоз і їй довелося взяти кредит, який тепер треба віддавати. 

Інша потерпіла — Любов Семенівна, в минулому контрольний майстер на процесі ремонту Державного підприємства «Завод 410 цивільної авіації».

«Коли я знайшла в документах мій підроблений підпис, я сказала, що подаватиму в прокуратуру, а мені повідомили, що мене звільнять. Я там пропрацювала 47 років, майстром у відділі технічого контролю», — заявила вона. 

 

20 151 209_105 832.jpg

Звернення
Звернення
«Громадське радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+