Слухати

У вільному доступі з'явився фільм про Українську Галицьку армію

09 грудня 2015 - 15:41
"Легіон. Хроніка Української Галицької Армії 1918-1919" — новий документально-ігровий фільм Тараса Химича. До роботи над ним долучилися ветерани АТО, військові, а також реконструкторські клуби
У вільному доступі з’явився фільм про Українську Галицьку армію / Новини на Громадському радіо

3 грудня в Будинку кіно відбулася прем’єра фільму «ЛЕГІОН. Хроніка Української Галицької Армії. 1918-1919».

Як вже повідомляло «Громадське радіо», «Легіон. Хроніка Української Галицької Армії 1918-1919» — новий документально-ігровий фільм від режисера Тараса Химича є продовженням циклу пізнавальних фільмів з історії України першої половини минулого століття. Автором сценарію виступив молодий український історик Олександр Пагіря. Сюжетна лінія створена на основі спогадів очевидців.

З новою стрічкою українського виробництва можна ознайомитись на каналі Української Галицької асамблеї. 

В гостях у «Громадського радіо» автор сценарію Олександр Пагіря розповів про спільне між добровольцями XX i XXI ст.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+