Слухати

ФСБ провела обшук в будинку у колишнього редактора телеканалу ATR

10 грудня 2015 - 16:51
Співробітники ФСБ в квартиру редактора продакшн-студії «QARADENIZ production» Романа Спірідонова прийшли о сьомій ранку
ФСБ провела обшук в будинку у колишнього редактора телеканалу ATR / Новини на Громадському радіо

У будинку була дружина і двоє малолітніх дітей. За словами Ірини, дружини Спірідонова, слідчі заходи почалися в рамках розслідування кримінальної справи про екстремізм, відкритого відносно організатора блокади Криму і власника телеканалу ATR Ленура Іслямова. Раніше, до переїзду ATR в Київ Спірідонов був редактором новин. Обшук в квартирі екс-співробітника ATR тривав дві з половиною години. Потім заходи продовжилися в будинку його батьків, де він і прописаний. Там обшук проводився близько трьох годин. У редактора вилучили iPad, флешку, жорсткі диски і візитівки. Потім Спірідонова повезли в будівлю ФСБ на допит. Але допит перенесли на вечір.

«Прийшли рано вранці, о 7 ранку. Були дуже ввічливі, навіть з бахилами. Сказали, що прийшли шукати зброю, наркотики, заборонену літературу», — розповіла дружина Романа Ірина Спірідонова.

yryna_spyrydonova_0.png

Ирина Спиридонова
Ірина Спірідонова
«QARADENIZ production»

Кореспондент з Криму для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+