Слухати

Місія ОБСЄ в України сьогодні відкриє передову патрульну базу у Дебальцевому / Новини на Громадському радіо

Місія ОБСЄ в України сьогодні відкриє передову патрульну базу у Дебальцевому

10 грудня 2015 - 12:09
Вона стане третьою такою Базою в Донецькій області та другою на території, непідконтрольній Україні в цьому східному регіоні

Про це повідомляється на сайті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (СММ).

«Слідом за успішним відкриттям нашої передової патрульної бази в Горлівці вчора, ми розширюємо нашу постійну присутність в Дебальцевому. Таким чином ми зможемо бути ближче до лінії розмежування, де трапляється найбільша кількість інцидентів, отже зможемо розслідувати їх більш ефективно», — сказав Перший заступник Голови Спеціальної моніторингової місії Олександр Хуг. Він додав, що СММ планую відкрити більше таких Баз по обидва боки лінії розмежування, щоб забезпечити збалансованість у спостереженнях.

Місія ОБСЄ встановлює передові патрульні бази на сході України, щоб вдосконалити свій моніторинг й таким чином заохочувати сторони, які підписали Мінські угоди, дотримуватись своїх зобов’язань. Це також допоможе спостерігачам бути ближче до мешканців населених пунктів, що найбільше постраждали від конфлікту, та дізнаватись більше про їхні потреби, роз’яснюється у повідомленні.

Як повідомляється, СММ вже два місяці готова до відкриття кількох патрульних баз в регіоні та очікує підтримки в їх встановленні від тих, хто здійснює фактичний контроль, а саме надання гарантій безпеки спостерігачам.

Згідно з інформацією ОБСЄ, українська та російська сторони Спільного Центру Контролю та Координації (СЦКК) також підтримали ці кроки Місії.

Наразі Місія вже має 5 передових патрульних баз в Україні: дві на території, підконтрольній уряду – у Волновасі (Донецька область) та у Новоайдарі (Луганська область); а також три у непідконтрольних Києву окремих районах Донбасу: у Стаханові (Луганська область) та в Горлівці й Дебальцевому (Донецька область), зазначається в повідомленні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+