Слухати

Мосійчука захищатиме єдиний незрячий практикуючий адвокат в Україні

10 грудня 2015 - 15:10
Володимир Турський, заслужений адвокат України, захищатиме Ігоря Мосійчука
Мосійчука захищатиме єдиний незрячий практикуючий адвокат в Україні / Новини на Громадському радіо

Про це написав нардеп Андрій Лозовий.

«Пан Володимир сам зголосився увійти у процес над Ігорем як один із захисників. Схоже, це буде перший відомий процес в нашій країні, перекладений шрифтом Брайля. А ще — процес, який покаже рівень розвитку нашого суспільства», — написав він.

 

СЛІПИЙ АДВОКАТ,який вміє бачити більше, ніж можуть побачити зрячі.Відома істина: рівень розвитку суспільства визнача…

Опубліковано Андрієм Лозовим 9 грудня 2015 р.

Сам Ігор Мосійчук пише, що Володимир Турський особисто безкоштовно запропонував йому свої послуги. Дехто висуває пропозиції, що такий адвокат є спробою затягнути процес. Самі підзахисний спростовує такі думки, додаючи, що такі заяви є свідченням «збоченого відношення до адвоката».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+