Слухати

На Дніпропетровщині в черзі на землю — 5 тисяч учасників АТО

10 грудня 2015 - 17:37
Про це кореспонденту «Громадського радіо» повідомив виконуючий обов'язки голови управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Дмитро Коцар
На Дніпропетровщині в черзі на землю — 5 тисяч учасників АТО  / Новини на Громадському радіо

uchastny_ato_0.jpg

Учасник АТО
Учасник АТО

«150 заявлений у нас в среднем в течение одной недели. Статистика такова, что 4100 у нас обратилось. Это зарегистрировано заявлений. 5000 обратилось. 1000 еще в процессе консультации, подписания заявлений. 3,5 тыс уже найдены земельные участки по всей области. Что такое найдены? Это сделаны акты выборов», — розповів Дмитро Коцар.

За даними обласного управління Держгеокадастру, на сьогодні по області отримали землю 400 бійців. Ще 1000 — «на підході». Отримати землю сьогодні можна за наявності як посвідчення учасника АТО, так і довідки:

«Стандартный набор документов: паспорт, код и документ, подтверждающий АТО, причем этот документ является понятийным. Там есть справки, свидетельства — мы на это не обращаем внимания», — говорить Коцар.

Представник управління держгеокадастру зазначає, що орієнтовний строк з моменту подання документів на отримання земельної ділянки і до безпосереднього отримання документів на землю — півроку. Максимальна площа земельної ділянки — 2 га. Головна проблема на сьогодні — «вільна» земля:

«Оформят все. Потому что самая большая проблема — найти землю. Она, к счастью, еще находится. Разного качества, но находится», — додав Коцар.

Зазначимо, що поступово процедура оформлення землі спрощується. З початку тижня на Дніпропетровщині військових, що звернулися з приводу землі, почали консультувати в режимі «єдиного вікна».

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+