Слухати

Надати статус біженця російському актору міграційну службу змусив суд Одеси

10 грудня 2015 - 10:21
В Одесі російський актор Сергій Анісіфоров судиться з міграційною службою. Він приймав активну участь в Євромайдані в Києві і говорить, що повертатися в Росію йому не можна
Надати статус біженця російському актору міграційну службу змусив суд Одеси / Новини на Громадському радіо

Вже понад рік міграційники не приймають рішення про розгляд документів росіянина як політичного біженця, натомість він йде до суду. Перший позов був до державної міграційної служби у Херсоні. Через кілька апеляцій з обох боків справа дійшла до Вищого адміністративного суду України. І там вже прийняли рішення на користь російського актора.

sergey_anysyforov_0.jpg

Сергей Анисифоров
Сергей Анисифоров
Кризисный Медиа Центр Одессы

«11 июня высший административный суд Украины рассмотрел мое дело в полном объеме, принял все доводы, которые существуют, опасность нахождения на территории России», – розповідає Сергій Анісіфоров.

Однак постанова Вищого адміністративного суду не задовольнила міграційну службу. Коли Сергій знову подав документи – тепер вже до департаменту міграційної служби в Одесі — аби отримати статус політичного біженця – йому знову відмовили. Тоді він пішов до суду і почав процедуру оскарження по-новому.

Цього разу окружний адміністративний суд Одеси частково задовольнив позов Сергія Анісіфорова:

«Скасувати рішення від 12.08.2015 номер 553-15 про відмову Анісіфорову Сергію Леонідовичу визнанні біженцем або особою яка потребує додаткового захисту».  

Тепер процедуру подання документів для отримання статусу біженця Сергію доведеться повторити. Однак і міграційна служба повинна буде винести нове рішення. За два останні роки міграційна служба України дала політичний притулок лише дев’яти росіянам з понад сімдесяти тих, хто бажав його отримати.

Ганна Снєгіна  з Одеси спеціально для «Громадського радіо».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+