Слухати

Замовлення спецслужб РФ на гранатомет для розгону натовпу зросло у 5 разів

10 грудня 2015 - 20:08
Ручний гладкостовбурний 50-міліметровий гранатомет стріляє гранатами зі сльозогінним газом, димовими й гранатами осліплювальної та оглушувальної дії , а також гумовими кулями і гумовою картеччю
Замовлення спецслужб РФ на гранатомет для розгону натовпу зросло у 5 разів / Новини на Громадському радіо

Міністрство внутрішніх справ, Федеральна служба безпеки та Міноборони Росії в п’ять разів збільшили замовлення на наступний рік на поставку гранатометного комплексу РГС-50М, який використовується спецпідрозділами для припинення масових заворушень. Про це передає «Російська служба ВВС».

«Замовлення на наступний рік по ньому зросли в п’ять разів, найбільше замовляє МВС, крім того, поставки здійснюються в ФСБ і Міноборони», — повідомив ТАСС в.о. начальника стрілецько-гарматного виробництва ковровского заводу імені Дегтярьова Сергій Пустовалов.

2 627 351-30gd0ymogn6zj6mzblyo74.jpg

Зброя для розгону натовпу
Зброя для розгону натовпу
Politeka

Ручний гладкостовбурний 50-міліметровий гранатомет, розроблений в кінці 1980-х років для спецпідрозділів КДБ, МВС СРСР і внутрішніх військ, відноситься до зброї нелетальної дії.
Він стріляє гранатами зі сльозогінним газом, димовими й гранатами осліплювальної та оглушувальної дії , а також гумовими кулями і гумовою картеччю. Існують також спеціальні заряди для вибивання замків і розбивання скла.

Як йдеться на сайті заводу-виробника, «спеціальний гранатометний комплекс РГС-50М призначений для надання психологічного впливу і тимчасового виведення з ладу озброєних злочинців при захопленні ними транспортних засобів (літак, автобус і т.д.). Застосовується для екстреного розтину дверей при штурмі захоплених терористами будівель. Недорогий у виготовленні, зручний в експлуатації», — сказав про розробку представник заводу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+