Слухати

На Луганщині почали відновлювати міст між Сєвєродонецьком та Лисичанськом

11 грудня 2015 - 16:13
Зруйнований у 2014 році міст планують реконструювати «по-європейські»
На Луганщині почали відновлювати міст між Сєвєродонецьком та Лисичанськом / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє Сєвєродонецька міська рада

«На ремонт моста виділені європейські гроші, то і зроблено його буде по-європейськи», — заявив міський голова Валентин Казаков.

most_0.jpg

У Сєвєродонецьку почались роботи по відновленню моста
У Сєвєродонецьку почались роботи по відновленню моста
sed-rada.gov.ua

«Буде проведена заміна огорож, укладено нове асфальтове покриття, встановлено освітлення та відеоспостереження. Найбільш трудомістким етапом стане монтаж металевих конструкцій, який буде проводитися на висоті понад 20 метрів. 80% цих металоконструкцій вже виготовлено північнодонецьким підприємством», — йдеться у повідосленнію

Наступним етапом підготовки стане організація будівельного майданчика з боку Лисичанська.

Проект «Капітальний ремонт моста через річку Сіверський Донець» здійснюється завдяки фінансовій підтримці Європейського Союзу. На відновлення споруди, пошкодженого вибухом під час ведення бойових дій в 2014 році, ЄС передбачено понад 1,5 млн. Євро, що становить 97% загальної вартості.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+