Слухати

У Запоріжжі СБУ попередила спробу отримання конфіденційної інформацію

11 грудня 2015 - 10:21
У Запоріжжі СБУ затримала директора юрфірми, який намагався придбати конфіденційну інформацію
У Запоріжжі СБУ попередила спробу отримання конфіденційної інформацію / Новини на Громадському радіо

Про це йдеться на сайті відомства.

Співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією блокували у Запоріжжі спробу придбання бази даних пенсійного Фонду України, яка має гриф обмеженого доступу.

До працівника режимно-секретного підрозділу управління ПФУ в Запорізькій області звернулася директор однієї з юридичних компаній міста. Вона запропонувала 45 тисяч гривень за установчі дані стосовно дев’яти тисяч пенсіонерів Міністерства оборони, які отримують пенсію в Запорізькій області. Правник планувала заробити на військових пенсіонерах, надавши їм юридичні послуги щодо перерахунку пенсій.

Співробітники спецслужби затримали юриста під час передачі авансу у розмірі 10% від суми хабара.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+