Слухати

Казачий отаман Павло Дрьомов загинув внаслідок підриву його автомобілю

12 грудня 2015 - 14:53
Один із ключових польових командирів невизнаної луганської республіки Павло Дрьомов загинув через підрив його автомобілю неподалік міста Ірміно. Також загинув його водій
Казачий отаман Павло Дрьомов загинув внаслідок підриву його автомобілю / Новини на Громадському радіо

Казачий отаман війська донського Павло Дрьомов був убитий під час вибуху його автомобіля, коли під’їздив до автозаправочної станції. З ним також загинув його водій Леонід Пінчук.

Про це у Луганську повідомив Ігор Ященко, котрий називає себе «заступником начальника штабу Корпуса Народної міліції ЛНР». 

На його думку, убивство організовано українською диверсійною групою. Раніше надходила інформація, ніби водій Дрьомова врятувався.

Загибель Дрьомова на своїй сторінці у Фейсбуці також прокоментував прес-секретар МВС України Артем Шевченко.

Він зазначив, що 5 грудня Дрьомов одружився у Санкт-Петербурзі на громадянці Росії, а сьогодні їхав на гуляння свого весілля у стаханівскому ресторані «Ніка».

Артем Шевченко вважає, що «загибель Дрьомова, як власне, і попередніх ватажків терористів у «ЛНР»( Бєднова, Іщенка, Мозгового) могла бути наслідком суперечок між неконтрольованими козачими ватажками та їхніми російськими кураторами».

Польовий командир терористів отаман Павло Дрьомов загинув внаслідок підриву його автомобіля вибухівкою в районі міста Ір…

Posted by Артем Шевченко on 12 декабря 2015 г.

Факт загибелі Дрьомова прокоментував Гліб Корнилов, котрий постачає продовольство і амуніцію антиукраїнським озброєним групам на Луганщині. За його інформацією розвідці бойовиків «було відомо, що в першій половині грудня буде скоєно замах на когось із високопосадових командирів. Командири буди попереджені, але на жаль…» 

Раніше інформація про загибель Павла Дрьомова з’явилась на сайті підконтрольному невизнаній луганській республіці.

Майже рік тому Дрьомов розкритикував Ігора Плотницького і записав відеозвернення, у якому виступив за його відставку.

23 травня 2015 року за схожих обставин загинув інший впливовий польовий командир Олексій Мозговий.

23 січня 2015 року був убитий Євген Іщенко, котрий воював разом з Павлом Дрьомовим. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+