Слухати

Луганчани йдуть на підконтрольну Україні територію за пенсією — прикордонник

12 грудня 2015 - 20:29
Зараз почався період виплат і жителі Луганська йдуть на території, підконтрольні українській владі, щоб отримати пенсію
Луганчани йдуть на підконтрольну Україні територію за пенсією — прикордонник / Новини на Громадському радіо

Великий потік людей на пішохідному переході у Станиці Луганській викликаний видачею пенсій на підконтрольній Україні території. Про це в ексклюзивному коментарі «Громадському радіо» повідомив представник Прикордонної служби майор В’ячеслав Сатир. За його словами, зараз почався період виплат і жителі Луганська йдуть на території, підконтрольні українській владі, щоб отримати пенсію.

За вчора через перехідний перехід пройшло 3100 чоловік. Оскільки КПП закривається о 16.00, не всі змогли потрапити в пункт призначення. Районна адміністрація розпорядилася розмістити людей по лікарнях і іншим держустановам на нічліг.

Раніше повідомлялося, що піший пункт пропуску у Станиці Луганській не справляється зі зростаючим навантаженням. По обидві сторони від переходу, єдиного на всій території Луганської області, з раннього ранку шикуються в черги сотні людей, охочих потрапити на непідконтрольну територію, або, навпаки, виїхати з неї. Подібна ситуація спостерігається впродовж останніх декількох днів.  

Також «Громадське радіо» передавало, що На КПВВ «Зайцеве» в ніч з 9-го грудня на 10-те більше 400 автівок ночуватимуть на виїзді з підконтрольній Україні території. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+