Слухати

На Полтавщині жителі ставатимуть під потяг через скорочення в лікарні

12 грудня 2015 - 15:30
Жителька припускає, що за акцію протесту їх можуть притягнути до відповідальності
На Полтавщині жителі ставатимуть під потяг через скорочення в лікарні / Новини на Громадському радіо

c_kjqszrwri.jpg

Південна залізниця, станція Ромодан
Південна залізниця, станція Ромодан
прес-служба залізниці

Жителі селища Ромодан Миргородського району Полтавської області у понеділок збираються йти на акцію протесту під потяг «Хюндай», який не зупиняється на їхній станції. Жителі таким чином висловлюють протест проти скорочення у єдиній на все селище лікарні. Про це «Громадському радіо» повідомила місцева жителька Наталія Фурса, сестра якої працює в цій лікарні.

«Раніше було два стаціонара, пологовий будинок, було дві поліклініки, тепер лишилася тільки ця одна, і цю одну доводять, як-то кажуть, до вмирання. У селі не залишається навіть патронажної сестри, хоча 600 дітей на обліку», — заявила вона.

Також, за словами жительки, вже в селі немає акушерки та рентген кабінету. Це при тому, що Ромодан — вузлова станція, а навколо селища є ще багато хуторів, з яких люди звертаються до лікарні.

«Врешті люди дійшли до крику, вони заявили про те, що ідуть пікетом в понеділок о 8 ранку перед «Хюндаєм», який тут не зупиняється. Вчора були співробітники СБУ, Миргородської райради, але людям нічого не пообіцяли, селище залишається практично без медицини», — додала жителька.

Вона припускає, що за акцію жителів можуть притягнути до відповідальності. 

До 2015 року лікарня знаходилася на балансі Південної залізниці. «Громадському радіо» вдалося зайти рішення Миргородської районної ради про передачу лікарні з державної власності у комунальну власність територіальної громади. У робочий день редакція намагатиметься зв’язатися з представниками Миргородської адміністрації. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+