Слухати

Портнов розіграв усіх заявою, що підписи за відставку Шокіна у нього

12 грудня 2015 - 16:29
Про це він заявив «Громадському радіо»
Портнов розіграв усіх заявою, що підписи за відставку Шокіна у нього / Новини на Громадському радіо

У розмові з журналісткою «Громадського радіо» колишній заступник голови Адміністрації президента Януковича Андрій Портнов спростував інформацію про те, що вкрадені зі столу народного депутата Єгора Соболєва підписи опинилися у нього. До цього низка українських ЗМІ опублікувала його жартівливий пост у соцмережі з заголовками, що список з підписами опинився у Портнова. 

Сам Портнов називає свій пост «тролінгом» депутата і прокурора. 

1_2_0.jpg

Розмова в чаті
Розмова в чаті
Громадське радіо

2_2_0.jpg

Розмова в чаті
Розмова в чаті
Громадське радіо

3_2_0.jpg

Розмова в чаті
Розмова в чаті
Громадське радіо

4_2_0.jpg

Розмова в чаті
Розмова в чаті
Громадське радіо

Нагадаємо, зі столу депутата від «Самопомочі» Єгора Соболєва у Верховній Раді зникли аркуші зі 127 підписами парламентарів за відставку Віктора Шокіна з посади генерального прокурора. Для постанови про відставку необхідно 150 підписів народних депутатів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+