Слухати

«Правий сектор» покидає блокпости на адмінкордоні з Кримом

12 грудня 2015 - 11:09
Активісти «Правого сектору» завершили свою участь у блокаді Криму і покидають свої позиції на блокпостах
«Правий сектор» покидає блокпости на адмінкордоні з Кримом / Новини на Громадському радіо

Про це «Крим.Реалії» заявив прес-секретар «Правого сектору» Олексій Бик.

«Оперативний штаб «Правого сектору» на блокаді прийняв рішення, що у зв’язку з тим, що наші партнери по блокаді дозволили пускати електрику, фактично усунули нас від прийняття рішень, ми змінюємо формат присутності на кордоні з Кримом. Ми більше не будемо брати участь у кримському Майдані, блокувати дороги, стояти на блокпостах. Ми завершили свою участь у блокаді Криму», — сказав Олексій Бик.

При цьому він не відкидає можливості повернення до участі у блокаді, але, за його словами, це передбачає додаткові узгодження, переговори, і зміни формату відносин в рамках блокади. 

Один з ініціаторів акції по блокаді Криму АТР Ленур Іслямов повідомив, что представник «Правого сектору» залишається в штабі акції.

«Правий сектор покідає цивільні пості, які вже не мають сенсу. Ми теж ці блокпости зараз залишаємо, бо ми їх переформатуємо. У нас немає жодних проблем з «Правимо сектором». Ми саму «громадянську акцію» переформатуємо», — пояснивши Іслямов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+