Слухати

В Луганську заявили про чотири вибухи за чотири дні на непідконтрольній Києву території

12 грудня 2015 - 16:02
Загибель козачого отамана Дрьомова у невизнаній республіці віднесли до серії терактів: 9 грудня підірвано телерадіотрансляційну станцію, 11 грудня — дві залізничні колії
В Луганську заявили про чотири вибухи за чотири дні на непідконтрольній Києву території / Новини на Громадському радіо

dremov.png

Отаман донського казацтва Павло Дрьомов
Отаман донського казацтва Павло Дрьомов (1976-2015)

Про це повідомляється на сайті підконтрольному невизнаній луганській республіці, Лугнаськінформцентр.

Зокрема мова йде про події у Ровеньках 9 грудня. Тоді внаслідок підриву силового кабелю жителі Антрациту, Ровеньків та Красного Луча залишились без трансляції телебачення і радіомовлення (канали «Луганськ24» і «Казаче радіо»).

За підрахунками місцевих спеціалістаів на відновлення мовлення знадобиться близько 10 діб. Також була порушена робота інтернет-провайдерів: з чотирьох міг продовжувати роботу лише «Укртелеком». За словами місцевих мешканців у Ровеньках відзначено проблеми з мобільним зв’язком.

Через два дні, 11 грудня, також у Ровеньках стались два підіриви залізниці, через що на шостій залізничній колії була зруйнована підошва рейки і дерев’яна шпала, а на п’ятій — зруйнована дерев’яна шпала. У повідомленні зазначалося, що на рух залізничного транспорту це не вплинуло.

До цих подій, за словами Ігоря Ященка, одного з керівників невизнаної луганської республіки, причетна диверсійно-розвідувальна група, яку, начебто, на територію «ЛНР» закинула українська сторона.

Раніше «Громдське радіо» повідомляло, що один із ключових польових командирів невизнаної луганської республіки Павло Дрьомов загинув через підрив його автомобілю неподалік міста Ірміно. Також загинув його водій. Українські посадовці вважають, що за загибеллю Дрьомова стоїть Росія. Зокрема про це написав радник міністра інформаційної політики України Олександр Бригинець.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+