Слухати

«З кожним днем біля ДАП стає гучніше, працюють ГРАДи», — волонтер

12 грудня 2015 - 14:04
Волонтери не змогли здійснити доставку 20 тонн вугілля для жителів селища Опитне
«З кожним днем біля ДАП стає гучніше, працюють ГРАДи», — волонтер / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє волонтер харківської організації «Проліска» Євген Каплін. 

«Вперше за два тижні, на під’їзді до селища йшов сильний бій. На «дорозі життя», що з’єднує селище з містом Авдіївка стирчали ракети від «градів», а посередині моста на Донецькій окружній дорозі з’явилися свіжі воронки від артилерійських ударів і свіжо-спалена БМП. Назустріч везли «двохсотих» і «трьохсотих» … Спробували проїхати через Водяне. Теж не вийшло. Теж бій. Стріляла артилерія. Слава Богу, ми завезли в Опитне дрова і одну машину вугілля минулого тижня … люди не замерзнуть. Як тільки зможемо — прорвемося і довеземо відсутню паливо», — розповів Євген Каплін.

У підсумку вугілля було роздане жителям багатостраждального селища Первомайське поряд з Пісками. Люди плакали і дякували УВКБ ООН за надану допомогу.  

«Навколо Донецького аеропорту з кожним днем ​​стає голосніше і голосніше. У хід знову пішла артилерія і гради», — зазначив він.

«Останні кілька тижнів наша команда Гуманітарної місії допомоги мирному населенню зони військового конфлікту Проліски щодня в координації з регіональними офісами УВКБ ООН займається доставкою та адресної роздачею дров та вугілля у важкодоступні місця в зоні бойових дій . За цей час найбільш вразливим сім’ям мирних жителів було роздано більше 800 тонн вугілля і 240 кубів дров в десятці населених пунктів, що знаходяться на самій лінії зіткнення: Піски, Дослідне, Водяне, Невельське, Північне, Нетайлове, Первомайське, Луганське», — додав волонтер.

 

МЕЖДУ ПУЛЯМИ.Последние несколько недель наша команда Гуманитарной миссии помощи мирному населению зоны военного конфли…

Опубліковано Evgeny Kaplin 11 грудня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+