Слухати

Мітинг неатестованих міліціонерів організували корупціонери-противники реформ, — Аваков

13 грудня 2015 - 11:40
Під будівлею МВС пікетують міліціонери, що не пройшли атестацію до нової поліції
Мітинг неатестованих міліціонерів організували корупціонери-противники реформ, — Аваков / Новини на Громадському радіо

Мітинг протесту неатестованих міліціонерів організували ті, чиї схеми руйнуються реформою внутрішніх справ. Про це на своїй сторінці в Facebook написав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

«Мітинг «протесту» проти реформи міліції організували ті, чиї брудні схеми ми руйнуємо реформою та кадровими змінами. Я навіть радий події – нарив розкрився – будемо діяти ще швидше і рішучіше!», — зазначив міністр.

nityngmvs.jpg

Колишні міліціонери протестують під МВС
Колишні міліціонери протестують під МВС
Українські новини

Пан Аваков зазначив, що «ті, хто хоче поваги від людей і гідні зарплати, повинні прийняти нову ідеологію поліції».

«Жоден мітинг міліціонерів, що не пройшли тести і атестацію, не змінить моєї рішучості: у новій поліції не буде некомпетентних і брудних «ментів»! Будуть тільки «копи», які користуються довірою людей! Це принципово! По-іншому не буде!» — заявив Аваков.

Никакой митинг не прошедших тесты и аттестацию милиционеров не изменит моей решимости: в новой полиции не будет не компе…

Опубліковано Arsen Avakov 13 грудня 2015 р.

Сьогодні в Києві неатестовані співробітники правоохоронних органів пікетують будівлю Міністерства внутрішніх справ. Учасники пікету заявляють, що їх переатестації цілеспрямовано заважають. Крім того, як наголошують мітингувальники, атестаційні комісії були створені із порушенням закону, передають Українські новини.  

«Атестаційні комісії були створені заздалегідь. Тобто до того моменту, коли відповідний наказ вступив у дію. Крім того, в даних комісіях присутні не зовсім компетентні люди, зокрема, радикальне крило автомайдану, яке закликало до розправ над правоохоронцями», — пояснив Петро Васюк, голова Київської міської організації профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ.

Наразі екс-міліціонери залишаються біля будівлі МВС. Вони заявляють, що збираються передати голові МВС Арсену Авакову лист із вимогою скасування наказу про атестаційні комісії. 

«Міліція вийшла на вулиці, щоб залишити все як є. Це не мітинг. Це живий опір системи і боротьба за те, щоб все залишалося як і раніше. Це не протест, у цього є інша назва — саботаж», — виразив свою думку народний депутат Мустафа Найєм.

Милиция VS ПолицияОни не выходили на митинги, когда начальники заставляли нести взятки. Они не протестовали, когда люд…

Опубліковано Mustafa Nayyem 13 грудня 2015 р.

Нагадаємо, у Києві та області завершився перший етап переатестації екс-міліціонерів. Тести пройшли 13 тис. співробітників. Початок наступного етапу було заплановано на 7 грудня, це співбесіди з претендентами.

Відзначимо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що колишні міліціонери, які набрали менше 25 балів в рамках переатестації, будуть звільнені.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+