Слухати

Якщо народ вже не джерело влади, то перепишіть конституцію — відеозвернення до Путіна

13 грудня 2015 - 13:17
Страйкуючі далекобійники Росії вимагають провести референдум щодо скасування системи зборів платежів за проїзд вантажних автомобілів понад 12 тонн по федеральних трасах РФ
Якщо народ вже не джерело влади, то перепишіть конституцію — відеозвернення до Путіна / Новини на Громадському радіо

Далекобійники, які другий тиждень протестують в Хімках, записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна. У ньому група перевізників, протестує проти введення плати за проїзд по федеральних трасах та вимагає вирішення даного питання на референдумі.

«Уважаемый Владимир Владимирович, мы, бастующие дальнобойщики, в День конституции РФ хотим поздравить Вас с праздником. Мы перечитали текст конституции, и третья статья гласит — «единственным источником власти Российской Федерации является ее многонациональный народ. Однако по факту это не так», — сказав один із учасників протесту. 

«С 11 ноября бастует большая часть грузоперевозчиков. Согласно с социологическим опросом, около 70% поддерживают нашу забастовку. Однако наши требования по «Платону» так и не отменены. Значит, «Платон» — плата за федеральные дороги — важнее, чем люди страны»

«Дорогой гарант конституции, если народ в нашей стране ничего не решает, будьте добры, приведите текст конституции в соответствии с действительностью. Но есть и другой выход. Мы, бастующие дальнобойщики России, требуем провести референдум по отмене системы сборов платежей за проезд грузовых автомобилей свыше 12 тонн по федеральным трассам. Решение референдума будет принято нами, каким бы оно ни было», — запевнив далекобійник. 

Система «Платон» діє в Росії з 15 листопада. Вона передбачає плату за проїзд автомобілів масою більше 12 тонн по федеральних трасах Росії. У зв’язку з введенням плати далекобійники проводять всеросійські акції протесту.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+