Слухати

Аваков і Саакашвілі посварилися: міністр плеснув в губернатора водою

14 грудня 2015 - 21:07 386
Міхеіл Саакашвілі закликав опублікувати відеозапис скандалу під час офіційного заходу, засідання Національної ради реформ, за участі Президента Петра Порошенка

Після звинувачень у корупції Саакашвілі вступив у суперечку з Аваковим, а той його облив водою. Подія відбулася в присутності Петра Порошенка.

Про подію повідомив голова МВС Арсен Аваков на своїй сторінці у соцмережі. 

«Одеський губернатор зірвався в істерику і почав кричати на мене: «Ніхто не має права так розмовляти з Михайлом Саакашвілі .. ти корумпований міністр .. а я чесна людина ..» перейшов до прямих образ.
Я утримався від того, щоб його вдарити — хлюпнув йому в обличчя водою. Я давно не бачив такого  популіста .. Не давав сказати нічого — перебиваючи всіх, включаючи Президента»,  — написав міністр МВС.  

Только что на Раде реформ господин Саакашвили в ответ на мой вопрос к нему — почему он по ОПЗ общался с русским олигарх…

Опубліковано Arsen Avakov 14 грудня 2015 р.

Ситуацію прокоментував Міхеіл Саакашвілі: він вимагає оприлюднити відеозапис суперечки.

« Відеозапис вівся з трьох камер, і український народ має повне право бачити і знати, хто ним керує. Я відповідаю за кожне моє слово вимовлене там. Настав час, щоб суб’єкти, які довели країну до ручки, відповідали за свої слова і дії», — написав губернатор Одещини.

Я категорично вимагаю від прес-служби адміністрації Президента оприлюднити повний відеозапис негідної і провокаційної по…

Опубліковано Mikheil Saakashvili 14 грудня 2015 р.

Основними завданнями Національної ради реформ є визначення пріоритетів реформ, координація дій із реформування, моніторинг реалізації та досягнення цілей реформ.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+