Слухати

Дві третини Первомайська на Луганщині залишаються без води

14 грудня 2015 - 18:39
Представники ОБСЄ сприяли проведенню роботи з ремонту водопровідних труб на околиці підконтрольного «ЛНР» міста Первомайськ
Дві третини Первомайська на Луганщині залишаються без води / Новини на Громадському радіо

Про це пише Оstrovok.lg.ua з посиланням на звіт моніторингової місії ОБСЄ.

«Труби були пошкоджені під час обстрілів у березні 2015 року. СММ спілкувалася з двома членами ремонтної бригади ОКП «Компанія «Луганськвода», які розповіли, що з моменту пошкодження дві третини міста Первомайськ все ще залишаються без проточної води, що зробило негативний вплив на близько 16 000-20 000 чоловік. Вони також повідомили, що пошкодження труб також впливає на водопостачання підконтрольних «ЛНР» міст Кіровськ (50км на північний захід від Луганська), Стаханов (50км на захід від Луганська) і Ірміно (54км на захід від Луганська)», — йдеться в повідомленні.

Цю інформацію «Громадському радіо» повідомила місцева жителька Ірміно. За її словами, зараз у місті серйозні перебої з водопостачанням, воно відновлюється на нетривалий термін і швилко припиняється.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+