Слухати

Міхеіл Саакашвілі дав прес-конференцію про свій конфлікт з Арсеном Аваковим

14 грудня 2015 - 23:54
Пан Саакашавілі заявив, ще не має наміру залишати Україну, як йому порадив міністр внутрішніх справ. Прес-конференцію в Адміністрації Президента транслювали в прямому ефірі кілька каналів.
Міхеіл Саакашвілі дав прес-конференцію про свій конфлікт з Арсеном Аваковим / Новини на Громадському радіо

Глава Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі дав коротку прес-конферецію, де виклав своє бачення конфлікту з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

За словами Саакашвілі у відповідь на викладені ним факти корупції, міністр Аваков став у свою чергу звинувачувати його самого. При цьому, як заявив Саакашвілі, міністр закликав його залишити Україну.

Пан Саакашвілі закликав опублікувати відео засідання. Пан Аваков також звернувся до прес-секретаря Президента із проханням зробити це.

Арсен Аваков не скликав прес-конференцію, він лише опублікував свою точку зору на подію у Facebook:

Только что на Раде реформ господин Саакашвили в ответ на мой вопрос к нему — почему он по ОПЗ общался с русским олигарх…

Опубліковано Arsen Avakov 14 грудня 2015 р.

Два посадовці посварились під час проведення Національної ради реформ у Києві, при чому пан Аваков облив пана Саакашвілі водою.

Сварка відбулась у присутності Президента Петра Порошенка. Її докладно обговорюють користувачі соціальних мереж. Частину думок «Громадське радіо» зібрало разом у своєму повідомленні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+