Слухати

Наступного року росіяни зможуть відпочити у Сирії на лінії фронту

14 грудня 2015 - 19:30
До Федерельної служби з інтелектуальної власності надійшла заявка на реєстрацію товарного знаку «Асад тур»
Наступного року росіяни зможуть відпочити у Сирії на лінії фронту / Новини на Громадському радіо

Про це пише агенція міських новин «Москва».

Зазначаться, що  даний товарний знак реєструється по класу міжнародної класифікації товарів і послуг (МКТП) №39 «Транспортування; упаковка і зберігання товарів; організація подорожей».

«Заявник, ТОВ «Мегаполіс», розраховує наступного року запустити з Москви тури в Сирію з можливістю поїздки на лінію фронту. Це будуть індивідуальні подорожі, тривалістю від чотирьох до п’яти днів і розраховані на групи від трьох до п’яти осіб», — прокоментував появу нового товарного знаку президент Першої патентної компанії, що здійснює консультування з питань реєстрації бренду та отримання патентів, Анатолій Аронов 

За його словами, компанія направила відповідні листи до посольства Сирії, а також у відповідні міністерства. Зараз ведуться переговори з готелями і транспортними компаніями країни.

«Незважаючи на кризу в туристичній галузі, завжди є люди, які готові поєднувати пізнавальні цілі з можливістю своїми очима побачити природні катаклізми або побувати в місцях, розташованих поблизу бойових дій», — додав Аронов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+