Слухати

Головою поліції Києва став Крищенко, захисник українського прапора в Горлівці

15 грудня 2015 - 15:09
Начальником київської поліції призначили Андрія Крищенка. Будучи головою міліції Горлівки у 2014 році він скинув з другого поверху сепаратиста та зняв прапор Росії
Головою поліції Києва став Крищенко, захисник українського прапора в Горлівці / Новини на Громадському радіо

Про це повідомив голова МВС Арсен Аваков.

«На основі подання Глави Національної поліції України Хатіі Деканоїдзе, наказом міністра призначив сьогодні — Заступником голови Національної поліції України — начальником Головного управління Національної поліції в місті Києві — Андрія Крищенка», — написав він.

За його словами, Андрій Крищенко — приклад справжнього офіцера і істинного патріота України. 

«Як голова міліції Горлівки, ризикуючи життям, захищав український прапор від сепаратистів. Отримав важкі поранення. За героїзм, проявлений у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність присязі Крищенко нагороджений орденом «За мужність» III ступеня», — заявив він.

В мережі є відео за 2014 рік. Начальник міліції Горлівки Андрій Крищенко вийшов на дах, скинув звідти сепаратиста та зняв прапор Росії.

 

 

На основе представления Главы Национальной полиции Украины Хатии Деканоидзе, приказом министра назначил сегодня - Заме…

Опубліковано Arsen Avakov 15 грудня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+