Слухати

Контрольний пункт в’їзду-виїзду відкрився в Мар’їнці / Новини на Громадському радіо

Контрольний пункт в'їзду-виїзду відкрився в Мар'їнці

15 грудня 2015 - 13:23
Відкриття контрольного пункту в'їзду-виїзду «Мар’їнка» має знизити навантаження на інші контрольні пункти

Про це «Громадському радіо» розповів помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян. 

«Цей контрольной пункт в’їзду-виїзду переслідує одну мету: збільшити пропускні можливості на даному напрямку для проїзду на тимчасово непідконтрольні Україні території і відповідно забезпечити пропускну спроможність на цьому напрямку «Курахово-Донецьк», — зазначив він.

Контрольний пункт в’їзду-виїзду «Мар’їнка» знаходиться у двох кілометрах від лінії розмежування і працюватиме з 07.00 до 17.00.

За словами Олега Слободяна, зараз цей контрольний пункт може пропускати до 6000 людей на добу і півтори тисячі машин. Він зазначив, що облаштуванням КПВВ займається керівництво військово-цивільної адміністраціі. Держприкордонслужба відправила свої рекомендації щодо облаштування, які в основному були враховані.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+