Слухати

«Мінпраці Криму» збирає відомості про працівників-громадян Туреччини

15 грудня 2015 - 10:51
"Міністерство праці та соціального захисту Криму", посилаючись на лист Мінпраці РФ, зажадало від виконавчих органів влади Криму зібрати відомості про працівників, які є громадянами Туреччини
«Мінпраці Криму» збирає відомості про працівників-громадян Туреччини / Новини на Громадському радіо

«Міністерство праці та соціального захисту Криму», посилаючись на лист Мінпраці РФ16-4 / 10 / П- 7448 від 30 листопада 2015 року, зажадало від виконавчих органів влади Криму зібрати відомості про працівників — громадян Туреччини. Про це повідомляє Кримська правозахисна група. 

«У листі «Про надання пропозицій щодо залучення громадян Туреччини», Міністерство вимагає від кримських виконкомів зібрати опитувальні листи з організацій, в яких працюють громадяни Туреччини. Серед зібраних даних: кількість співробітників, у тому числі громадян Туреччини і число працівників — громадян Туреччини, потрібних в 2016 році. Причиною збору такої інформації названий указ президента РФ від 28 листопада 2015583 «Про заходи щодо забезпечення національної безпеки Російської Федерації і захист громадян Російської Федерації від злочинних та інших протиправних дій і про застосування спеціальних економічних заходів щодо Турецької Республіки»», — пишуть правозахисники.

На думку керівниці Кримської правозахисної групи (КПГ) Ольги Скрипник, вже сама назва російського указу порушує фундаментальні принципи кримінальної відповідальності — презумпція невинності і принцип особистої відповідальності. Вона підкреслює, що указ тягне за собою дискримінацію громадян Туреччини щодо громадян інших держав при працевлаштуванні або при отриманні «міграційних» документів.

«Це може призвести до того, що наступного року буде суттєво обмежена видача документів для трудової діяльності громадян Туреччини. У Криму, крім економічної сфери, громадяни Туреччини працювали у сфері освіти, культури і релігії, що має важливе значення для представників ісламської громади» — повідомила Ольга Скрипник.

 

Минтруда и соцзащиты РФ собирает в Крыму информацию о работниках-гражданах ТурцииМинистерство труда и социальной защит…

Опубліковано Права человека в Крыму 15 грудня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+