Слухати

На Донбасі безвісти зникли 762 особи, серед яких 413 цивільних, — Геращенко

15 грудня 2015 - 16:02
За її словами, на сьогодні в катівнях "ДНР" і "ЛНР" утримується 139 військових і цивільних громадян
На Донбасі безвісти зникли 762 особи, серед яких 413 цивільних, — Геращенко / Новини на Громадському радіо

Насьогодні в списку зниклих безвісти, зібраному міжвідомчою групою при СБУ ( а цим списком ми користуємося і на мінських групах) — 762 особи, серед яких 413 цивільних осіб. Про це повідомляє на сторінці в соцмережі народна депутатка Ірина Геращенко. 

«Протягом року місія МКЧХ здійснила більше 100 візитів в украінські тюрми, де змогли поспілкуватися більше, аніж з 500 затриманими за важкі злочини . Натомість, МКЧХ жодного разу не допустили в катівні ОРДО і ОРЛО… Украіна наполягає на системній, систематизований і ретельній роботі по пошуку зниклих безвісти — на жаль, це неможливо без позиціі РФ і контрольованих ними бойовиків, які традиційно гальмують вирішення всіх гуманітарних питань», — написала вона.

За її словами, на сьогодні в катівнях ОРДО і ОРЛОДНР» і «ЛНР») утримується 139 військових і цивільних громадян.

«Щодо заручників. Це за гранню… Знову шантаж і вимога закону про амністію, невнятна і незрозуміла позиція щодо не допуску Червоного Хреста до полонених, в тому числі і важкопоранених. Наша група( де насьогодні працюємо я і В. Медведчук) підготували для тристоронньої контактноі групи повний звіт про те, що відбувається зі звільненням заручників- з точним фактажем про не відповідь на листи, звернення, про списки, які ми щомісяця і чи не щотижня передаємо — і на які » на ответа, на привета». Про те, як ми по крихтам збираємо інформацію про заручників і при цьому не маємо відповіді — підтвердження про нещасних заручників, а тільки шантаж і зволікання», — додала Ірина Геращенко.

Міжнародному комітету Червоного Хреста всі сторони мають передати списки зниклих безвісти осіб, аби пришвидшити роботу п…

Опубліковано Iryna Gerashchenko 15 грудня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+