Слухати

На Луганщині чиновники рік незаконно здавали в оренду 700 га земель запасу

15 грудня 2015 - 15:59
Низка підприємств безпідставно отримала в оренду сотні гектарів земель запасу Кремінського району
На Луганщині чиновники рік незаконно здавали в оренду 700 га земель запасу / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

Працівники Управління захисту економіки ГУ Нацполіції Луганщини встановили, що чиновники управлінь Держгеокадастру та районної ради у Луганській області відпрацювали незаконну схему «заробітку». Користуючись службовим становищем, вони незаконно передали в оренду 700 гектарів земель низці приватних товариств.

За законодавством у сфері землекористування, землі запасу можуть бути передані в оренду при умові проведення відкритих торгів. Втім, у зазначених випадках, посадовці заздалегідь визначили коло суб’єктів господарювання – орендарів.

Вищезазначені особи, всупереч Закону України «Про державну експертизуземлевпорядної документації», несли неправдиві відомості до матеріалів державних експертиз. Такі злочинні дії з боку управлінців призвели до безпідставної передачі в оренду більше 700 гектарів земель запасу та земель сільськогосподарського призначення. В результаті цього державі завдано збитків на суму понад півмільйона гривень.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+