Слухати

Порошенко, Яценюк та Гройсман зробили спільне звернення до народу

15 грудня 2015 - 22:44
Президент Петро Порошенко, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк та голова Верховної Ради Володимир Гройсман зробили спільну заяву-звернення до українського народу
Порошенко, Яценюк та Гройсман зробили спільне звернення до народу / Новини на Громадському радіо

Звіт по роботі та плани українського парламенту на наступний рік опубліковані на сайті Президента України. 

«За рік, що минає, спільними зусиллями Президента, Верховної Ради та Уряду вдалося зупинити наступ агресора. Відроджені Збройні Сили України отримали належне фінансування з державного бюджету. Створена міжнародна коаліція на підтримку України. У складних перемовинах із міжнародними партнерами було досягнуто домовленостей про реструктуризацію зовнішнього боргу нашої держави. В останньому кварталі поточного року в умовах війни і втрати значної частини промислового потенціалу українська економіка продемонструвала перші ознаки зростання. Вперше з 1991 року Україні вдалось позбутися енергетичного шантажу Росії. Децентралізація стала реальною зміною системи влади, яку виборював Майдан. Відбувається структурна реформа енергетичного сектору держави. Започатковані системні перетворення у напрямі антикорупційної політики», — йдеться у повідомленні. 

За словами Президента, прем’єра й голови ВРУ, з 1 січня наступного року між Україною та Європейським Союзом запрацює режим поглибленої та всеохопної зони вільної торгівлі. Досягнення української влади визнають наші західні партнери та підтримують реалізацію розпочатих реформ. 

«Сьогодні надважливо не зупинятися на половині дороги, адже нам належить пройти весь шлях до Українського успіху. Такі важливі для держави реформи стануть запорукою нашої перемоги над агресором і слугуватимуть підставою для якнайшвидшого членства України у Європейському Союзі і НАТО. Свідомі того, що будь-які зволікання з якісним перезавантаженням держави гратимуть на руку зовнішньому ворогу».

Петро Порошенко, Арсеній Яценюк та Верховної Ради Володимир Гройсман розповіли про плани «найближчих тижнів»:

-           посилення боєздатності Збройних Сил України;

-           ухвалення змін до податкового законодавства, які запропоновані Кабінетом Міністрів України і визначені Президентом України як невідкладні;

-           прийняття Закону «Про державний бюджет України на 2016 рік»;

-           рішення, які забезпечать продовження співпраці України з Міжнародним валютним фондом;

-           підтримка кроків Уряду та Національного банку з економічної стабілізації та оздоровлення фінансово-банківського сектору;

-           завершення процедури внесення поправок до Конституції України щодо децентралізації;

-           внесення змін до Конституції України в частині судової реформи.

Також анонсовано, що у четвер, 17 грудня, має відбутися позачергове засідання Верховної Ради України.

«Ми засуджуємо істеричну антивладну, антиурядову та антидержавну кампанію, організовану корумпованими олігархами. Також, ми вважаємо неприйнятними будь-які форми взаємопоборювання всередині парламентської коаліції як такі, що “ллють воду на млин” ворогів української державності та демократії. Ми єдині у баченні стратегії розвитку держави. Коаліційна угода закріплює план конкретних кроків щодо її реалізації. Дискусії мають стосуватися оптимальних шляхів утілення цього плану», — підкреслили політики. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+