Слухати

«Правий сектор» офіційно покинув Чонгар, але блокада триває

15 грудня 2015 - 13:17
Тим часом активісти Громадянської блокади Криму запевняють, що блокада Криму продовжується на всіх блокпостах: Чонгар, Чаплинка, Каланчак
«Правий сектор» офіційно покинув Чонгар, але блокада триває / Новини на Громадському радіо

На пабліку Блокади Криму від «Правого сектору» з’явилося відео останнього шикування ПС на Чонгарі. 

«Маємо друхсотого під час нашої операції, другу Доку і всім бійцям вічна пам’ять. Їм вічна пам’ять, а нам робити дальше свою роботу», — заявив командир. 

«Блокада Криму стала першим випадком суто народних санкцій проти російських окупантів, і першим кроком до повернення півострова Україні. Ми завершуємо блокаду, але не йдемо геть. Наші підрозділи залишаються на лінії розмежування, щоб боронити українську землю від російських військ» — зазначається у повідомленні Блокади Криму від «Правого сектору».

Тим часом активісти Громадянської блокади Криму запевняють, що блокада Криму продовжується на всіх блокпостах: Чонгар, Чаплинка, Каланчак. «Правила перевезення товару не змінилися. При перетині блокпостів ГБК необхідно зупинитися, пред’явити документи і відкрити багажник для демонстрації вмісту. За образи, правопорушення, замах на життя і здоров’я активістів блокади передбачено покарання, згідно статей КК України», — пишуть активісти.

 

Сегодня на блокпосту Гражданской Блокады Крыма Чонгар произошел инцидент. 12 декабря 2015 г., около 17.00 по киевскому …

Опубліковано Гражданская Блокада Крыма 12 грудня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+