Слухати

Реєстр власників авто працює з помилками і не для всіх банків

15 грудня 2015 - 15:20
Незважаючи на відкриття онлайн-системи доступу фактично вона не працює. При спробах авторизуватися через систему Приватбанку або за допомогою електронного підпису постійно видаються помилки
Реєстр власників авто працює з помилками і не для всіх банків  / Новини на Громадському радіо

На сайті Міністерства внутрішніх справ з’явився розділ доступу до реєстру власників транспортних засобів

Щоб отримати дані, необхідно пройти авторизацію — за допомогою цифрового підпису або за допомогою опції BankID, передає «Центр транспортних стратегій».

Другий варіант поки що доступний лише для користувачів Приватбанку або сервісу Приват24. Іконки інших банків поки що не активні (або видається повідомлення, що фінустанова незабаром підключиться до системи).

Незважаючи на відкриття онлайн-системи доступу до власникам ТЗ фактично вона не працює. При спробах авторизуватися через систему Приватбанку або за допомогою електронного підпису постійно видаються помилки. Про те, що виникають проблеми при вході повідомляє журналіст Андрій Яницький у Facebook, а також користувачі соцмереж: 

МВД вроде как открыло базу владельцев авто по ФИО и дате рождения. Попробовал пробить — пока ничего не приходит. А у вас работает?

Опубліковано Andrii Ianitskyi 15 грудня 2015 р.

Намагалась скористатись сервісом і одна із наших слухачок. Ввела дані свого чоловіка, на якого зареєстроване авто, але результат був несподіваним.

 

rezultaty_testa.png

Відповідь на запит щодо власника авто
Відповідь на запит щодо власника авто
скрін відповіді на запит

Нагадаємо, 14 липня Верховна Рада надала інформації про рухоме і нерухоме майно громадян статус публічної. Відповідно до закону, база транспортних засобів повинна була бути відкрита для всіх бажаючих з 6 жовтня. Проте потім в ДАІ заявили, що не можуть це зробити з технічних причин.

Перед тим, як закон набув чинності, база даних була передана з Департаменту ДАІ в Департамент інформаційно-технічного забезпечення МВС. Під час цієї передачі, якимось чином «загубилися» ключі адміністрування. Без цих паролів, технічно неможливо було відкрити базу даних для публічного доступу. 

З 6 жовтня в Україні також був відкритий пошук в реєстрі нерухомості на прізвище людини. Крім того, на публічній кадастровій карті був відкритий доступ до реєстру власників земельних ділянок. Також запущена онлайн-послуга замовлення виписки про нормативно-грошову оцінку землі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+